Jennifer Aniston profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Informace
» Základní informace
Odkazy
» Odkazy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Jennifer Aniston


profil Jennifer Aniston

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Jennifer Aniston. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Jennifer Aniston? Kolik váží, kolik měří Jennifer Aniston? Jaké jsou míry Jennifer Aniston?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Jennifer Aniston ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Jennifer Aniston se narodila 1969-02-11. Měří 168 cm. Váží 53 kg.

Křestní jméno:Jennifer
Příjmení:Lynn Aniston
Povolání:herečka
Datum narození:1969-02-11
Výška:168 cm
Hmotnost:53 kg
Web stránka:http://www.sweb.cz/jennifer_aniston/
Národnost:americká
Občanství:americké
Stav:vdaná
Filmy:Riskni to s Polly (Along Came Polly), Božský Bruce (Bruce Almighty), Good Girl, The Love, Sex, Drugs & Money, I've Got 2 Babe, Bad Hair Days, Rocker (Rock Star), mily, Time of our Lives, Maléry pana Šikuly (Office Space), Objekt mé touhy (The Object of My Affection), Waiting For Woody, Perfektní záskok (Picture Perfect), Till There Was You, Sen pro nespavce (Dreams For An Insomniac), Ona, jedině ona (She's the One), Přátelé (Friends), Muddling Through, Leprechaun, The Edge, Camp Cucamonga, Ferris Bueller.
Místo narození:Sherman Oaks, California, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Jennifer Aniston foto a fotky Jennifer Aniston.

Náš tip: Víte kdo je to Ashle Simpson?

English version of bio, Jennifer Aniston biography, profile zou can found hereReklama


Počítadla


CNW:Counter